Olle Gustafsson oljemålning

Olle Gustafsson oljemålning
Olle Gustafsson oljemålning
Olle Gustafsson oljemålning
Olle Gustafsson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSSON, Olle (född 1935): "Pappas klöveräng", monogramsignerad och daterad -97, olja på pannå, 60x72 cm

237363

2014-03-29