Bruno Liljefors kopia efter oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEFORS, Bruno (1860-1939), kopia efter, Orrspel, monogramsignerad och daterad 1912, olja på duk, 60x88 cm

237367

2014-03-29