Bruno Liljefors kopia efter oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LILJEFORS, Bruno (1860-1939), kopia efter, Orrspel, monogramsignerad och daterad 1912, olja på duk, 60x88 cm
Kuntoraportti
237367
Päivämäärä:
2014-03-29