Äldre böcker
2014-03-29
237368
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖCKER, ÄLDRE (5), 1700-1800-tal, bl.a. Swerikes rijkes Lands-Lag, 1726, Kongl. maj:ts ordning och skrå för handtwärckare i Swerige och Finland, 1741, skinnband och halvfranska band
Varierande skick, vissa skador