Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): Good Morning City, signerad och numrerad 6673/10000, färgserigrafi med metallprägling, 82x51cm, litteratur: Koschatzky 41
237373
2014-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här