Brita Nordencreutz oljemålning
2014-03-30
237383
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): Blomsterstilleben, signerad B Nordencrautz, olja på duk, 86x67 cm
Smärre färgbortfall