Akvarell med stockholmsmotiv
2014-04-13
237390
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad H Müller, akvarell, Stockholm, Stigbergsgatan, 55x37 cm