Robert Thegerström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Anemoner", signerad och daterad R Thegerström 1917, olja på duk, 44,5x37 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

237393

2014-04-02