Robert Thegerström olja
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Dam i blåsvart, osignerad, 1890-tal enligt påskrift, olja på duk, ca 57,5x39,5 cm, oramad, intygad av Elin Thegerström
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
237404
2014-04-02