Robert Thegerström olja
2014-04-02
237404
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Dam i blåsvart, osignerad, 1890-tal enligt påskrift, olja på duk, ca 57,5x39,5 cm, oramad, intygad av Elin Thegerström
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador