Robert Thegerström olja

Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Fantasihuvud", osignerad, olja på duk, ca 41,5x35 cm, oramad, intygad a tergo
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

237407

2014-04-02