Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Fantasihuvud", osignerad, olja på duk, ca 41,5x35 cm, oramad, intygad a tergo
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
237407
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här