Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Grande Marina och San Michele, Capri, signerad och daterad A.H. Malmeström -15(?), olja på pannå, ca 61x70 cm

237423

2014-03-29