Robert Thegerström olja

Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Anneberg", signerad och daterad R Thegerström 1905, olja på pannå, ca 25,5x35 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

237425

2014-04-02