Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Anneberg", signerad och daterad R Thegerström 1905, olja på pannå, ca 25,5x35 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
237425
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här