John Jon-And akvarell
2014-04-14
237440
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Ung och naken VI, akvarell, 1930-tal, stämpelsign, 45x40 cm