John Jon-And akvarell

John Jon-And akvarell
John Jon-And akvarell
John Jon-And akvarell
John Jon-And akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): Ung och naken VI, akvarell, 1930-tal, stämpelsign, 45x40 cm

237440

2014-04-14