John Jon And akvarell
2014-04-14
237454
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Liggande på divanen, 1930-tal, akvarell, stämpelsign, 43x55 cm