John Jon And akvarell

John Jon And akvarell
John Jon And akvarell
John Jon And akvarell
John Jon And akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): Liggande på divanen, 1930-tal, akvarell, stämpelsign, 43x55 cm

237454

2014-04-14