Figurscen med lejon blandteknik
2014-03-29
237469
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Japan 1900-talets början): Figurscen med lejon, signerad, blandteknik på siden, 62x35 cm
Fläckar