Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1800-tal, sengustaviansk, mahogny med dekor i intarsia, höjd 76, 75x40 cm, övre nyckel finns, undre saknas
Ytskador
237472
2014-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här