Damskrivbord sengustavianskt

Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-tal, sengustaviansk, mahogny med dekor i intarsia, höjd 76, 75x40 cm, övre nyckel finns, undre saknas

Ytskador

237472

2014-03-29