Greta Schalin akvarell

Greta Schalin akvarell
Greta Schalin akvarell
Greta Schalin akvarell
Greta Schalin akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

SCHALIN, Greta (Finland 1897-1993): Blomsterstilleben, signerad och daterad -21, akvarell, 27,5x32,5 cm

237499

2014-03-29