Sylwan oljemålning
2014-03-29
237508
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYLWAN, S (1900-tal): Stilleben med flaska, signerad, olja på duk, 30x46 cm