Viktor Bergendorf oljemålning

Viktor Bergendorf oljemålning
Viktor Bergendorf oljemålning
Viktor Bergendorf oljemålning
Viktor Bergendorf oljemålning
Viktor Bergendorf oljemålning
Viktor Bergendorf oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGENDORF, Viktor (18/1900-tal): Sommarlandskap, signerad, olja på duk, 53x73 cm

237512

2014-03-29