Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1950-tal, lackerad plåt på mässingsfot, höjd 34 cm
Ytslitage
237519
2014-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här