Afrikansk mask
2014-03-31
237533
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MASK, Salampasu, Kongo, troligen 1900-talets mitt, höjd 25 cm
Proveniens: Carl Gabriel Müllers samling, Stockholm