Ljusstake senbarock

Ljusstake senbarock
Ljusstake senbarock
Ljusstake senbarock
Ljusstake senbarock

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal, senbarock, höjd 15 cm

Bruksslitage

237543

2014-03-29