Byrå 1800-tal
2014-03-29
237548
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med skrivinredning, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 88, 95x48 cm, nyckel finns
Skador och lagningar, fanérbortfall