Olle Brozén vas/flaska

Olle Brozén vas/flaska
Olle Brozén vas/flaska
Olle Brozén vas/flaska
Olle Brozén vas/flaska
Olle Brozén vas/flaska
Olle Brozén vas/flaska
Olle Brozén vas/flaska
Olle Brozén vas/flaska

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLASKA/SKULPTUR, glas, Olle Brozén, Kosta Boda, limiterad upplaga om 500 ex, signerad Olle Brozén, numrerad 7342018, höjd 20 cm

237558

2014-03-29