Robert Thegerström kolteckningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): (2 st) Dödgrävare samt Galgbacken, 1 signerad o daterad R Thegerström, 1870-tal, kol på papper, ca 67x56 resp 67x58 cm, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

237562

2014-04-02