Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, ek, urtavlan märkt J Kendall, pendel finns, ca höjd 203x45 cm

Skador, lagningar, lod saknas

237563

2014-03-29