Soffbord Yngve Ekström

Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, Yngve Ekström för Weserbergs Möbler och Inredningar, "Leaf", svartlackerad benställning, skiva i teak, höjd 52, 116x52 cm

Bruksslitage

237571

2014-03-29