Klubbat för:
5 800 SEK
4 000 SEK
SOFFBORD, 1950-tal, Yngve Ekström för Weserbergs Möbler och Inredningar, "Leaf", svartlackerad benställning, skiva i teak, höjd 52, 116x52 cm
Bruksslitage
237571
2014-03-29