Jan van Huysum hans efterföljare Old Masters

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VAN HUYSUM, J., hans efterföljare (holländsk skola, 1700-tal): Italienskt landskap, olja på duk, 74x100 cm
Follower of, dutch school, oil on canvas
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Enligt uppgift inköpt och hemförd av Johan Tobias Sergel under dennes italienvistelse

Dubblerad

237577

2014-03-31