Robert Thegerström teckningar

Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Akademistudier - Modell med skägg (7st), signerade R Thegerström, kol/blyerts, varierande mått, oramade,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

237580

2014-04-02