Robert Thegerström skisser

Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Akademistudier - antikiserande motiv (5 st) bla Laokoongruppen , signerade, teckningar, varierande mått, oramade,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, fläckar

237584

2014-04-02