Robert Thegerström skisser

Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Skelettstudier (2 st), signerade och daterade, 1870-tal, kol/blyerts, 75x52 resp 59x44 cm, oramade,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

237592

2014-04-02