Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Skelettstudier (2 st), signerade och daterade, 1870-tal, kol/blyerts, 75x52 resp 59x44 cm, oramade,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
237592
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här