Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1960-tal, Danmark, Poul Cadovius, 4-lådig, fanérad i jakaranda, kromade ben, höjd 67, 80x46 cm
Bruksslitage, skivan med smärre fläckar
237594
2014-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här