Byrå Danmark Poul Cadovius

Byrå Danmark Poul Cadovius
Byrå Danmark Poul Cadovius
Byrå Danmark Poul Cadovius
Byrå Danmark Poul Cadovius
Byrå Danmark Poul Cadovius
Byrå Danmark Poul Cadovius
Byrå Danmark Poul Cadovius
Byrå Danmark Poul Cadovius

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1960-tal, Danmark, Poul Cadovius, 4-lådig, fanérad i jakaranda, kromade ben, höjd 67, 80x46 cm

Bruksslitage, skivan med smärre fläckar

237594

2014-03-29