Piedestaler 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets andra hälft, varav en stämpelmörkt Axel Carlsson, svartmålade, skuren och vitmålad dekor, höjd 112,5 cm

Smärre ytskador och sprickor

237623

2014-03-30