Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, Hans Olsen för Vidalens Möbler Kinna, "Antilope", stomme i ek, klädsel i brun mocka, kramar i svart skinn
Bruksslitage, en tvärslå (rygg) med lagning
237632
2014-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här