Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen

Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen
Fåtöljer 1960-tal Hans Olsen

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, Hans Olsen för Vidalens Möbler Kinna, "Antilope", stomme i ek, klädsel i brun mocka, kramar i svart skinn

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, en tvärslå (rygg) med lagning

237632

2014-03-30