Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, Hans Olsen för Vidalens Möbler Kinna, "Antilope", stomme i ek, klädsel i brun mocka, kramar i svart skinn
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, en tvärslå (rygg) med lagning
237632
2014-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner