Robert Thegerström skisser

Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser
Robert Thegerström skisser

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Akademistudier - Manliga modeller (7st), signerade, kol och blyerts, varierande mått, oramade,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

237643

2014-04-02