Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Akademistudier - Manliga modeller (7st), signerade, kol och blyerts, varierande mått, oramade,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
237643
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här