Robert Thegerström kolteckning
2014-04-02
237650
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Odalisk, osignerad, kolteckning, 36x55 cm, ramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
kantskador, gulnader, ej examinerad ur ram