Robert Thegerström olja

Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Näckrosen lockar, osignerad, olja på duk, 42x51 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Märken efter häftstift, veck

237651

2014-04-02