Robert Thegerström kolteckningar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): (2 st) Landskap, osignerad, kolteckningar med täckvitt, 46x30 resp 29x46 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

237656

2014-04-02