Marc Chagall litografi
2014-03-30
237666
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): "Devant St Jeannet", osignerad, färglitografi ur bokverk, Mourlot 646, 31x23,5 cm