Max Ernst färglitografi
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERNST, Max (1891-1976): Affiche pour Petit, 1969, signerad och numrerad Max Ernst 52/100, färglitografi, Editerad av Galerie André Francois Petit, Paris, 76x55 cm LITTERATUR: Spies/Leppien A21
237681
2014-03-30