Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERNST, Max (1891-1976): Affiche pour Petit, 1969, signerad och numrerad Max Ernst 52/100, färglitografi, Editerad av Galerie André Francois Petit, Paris, 76x55 cm LITTERATUR: Spies/Leppien A21

237681

2014-03-30