Oidentifierad konstnär 1800-tal
Closed
2014-03-30
237685
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, monogramsignerad, olja på pannå, 38x26 cm