Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WIIRALT, Eduard (Estland 1898-1954): "Noor Araablane" - Petit arabe manière noire"
signerad och daterad Eduard Wiiralt 1940, Casablanca 1938 i trycket, etsning, 24x24 cm

Gulnader

237691

2014-03-30