G Lagerstedt olja

G Lagerstedt olja
G Lagerstedt olja
G Lagerstedt olja
G Lagerstedt olja
G Lagerstedt olja
G Lagerstedt olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGERSTEDT, Georg Wilhelm (1892-1982): Paris Boul. St Germain, signerad och daterad Lagerstedt 1920, olja på duk, 49x60 cm

237701

2014-03-30