Anna Cramér blandteknik

Anna Cramér blandteknik
Anna Cramér blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CRAMÉR, Anna (1857-1941): Musikstund, signerad och daterad Anna Cramér 1879, blandteknik på papper, 31x27, oramad

Fläckar

237726

2014-04-02