Karl Örbo olja

Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja
Karl Örbo olja

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRBO, Karl (1890-1958): Skördearbetare, signerad och daterad Örbo -33, olja på duk på pannå, 24x31 cm

237727

2014-03-31