Gustavianska karmstolar

Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar
Gustavianska karmstolar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, gustavianska, omkring 1800, en signerad OES (Olof Ericsson, stolmakare i Strekered, Lindome), bemålade och skulpterade, förstärkta

Skador, renoverade och kompletterade

237734

2014-03-30