Gustavianska karmstolar
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, gustavianska, omkring 1800, en signerad OES (Olof Ericsson, stolmakare i Strekered, Lindome), bemålade och skulpterade, förstärkta
Skador, renoverade och kompletterade
237734
2014-03-30