Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, gustaviansk lindomestil, 1800-tal, bemålad och träskuren, längd 178 cm

Skador, renoverad, kompletterad

237736

2014-03-30