Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, gustaviansk lindomestil, 1800-tal, bemålad och träskuren, längd 178 cm
Skador, renoverad, kompletterad
237736
2014-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här